logo

 

 

PROBUĎ SVŮJ POTENCIÁL .
PROBUĎ SE NA BALI.

vice

Časté dotazy a praktické informace

Jestliže Vám chybí nějaké informace, anebo byste se chtěli ujistit, že je retreat právě pro Vás,
napište nám na info@yourelife.cz

TERMÍNY KURZŮ

Termín A
18. 1. – 1. 2. 2015
—————————————————————————————————–
Termín B
18. 1. – 8. 2. 2015prihlasit
—————————————————————————————————–

01. Čím je retreat unikátní?

Retreat je unikátní tím, že v sobě spojuje prvky poznání, vzdělání i regenerace prostřednictvím té nejkvalitnější stravy, jógy, skupinové a individuální práce, terapiemi, masáží a právě pobytem na tomto magickém ostrově.
To vše za neustálé podpory a péče celého týmu Yourelife.

02. Je v ceně letenka?

Letenka není v ceně. Letenky na Bali se dají sehnat od 18 000 Kč do 25 000 Kč ve standardní letové třídě. Cena závisí na kombinaci letů a termínech. K vyhledání letenky doporučujeme využít Studentagency.cz. Jako cílovou destinaci hledejte letiště Denpasar (DPS) – Bali, Indonesia.
Pro ty z vás, kteří nemají problém s trochu delším cestováním za lepší ceny, doporučujeme zvolit let přes některé větší asijské letiště – Singapore, Kuala Lumpur nebo Jakarta, a poté si najít místního dopravce pro let na Bali. (např. AirAsia, Lion Air, Batavia AIR). Na tyto větší letiště bývají letenky levnější než přímo na Bali.

Pokud letíte poprvé nebo jen chcete pomoc s koupí letenek, napište nám na info@yourelife.cz

 

03. Jak můžu zaplatit?

Možnosti plateb jsou popsány v sekci Přihláška.

 

04. Jaký je program retreatu a co se naučím?

Kompletní program a nabídku kurzů naleznete v sekci Retreat Bali 2015.

 

05. Mohu zaplatit dvoutýdenní retreat a nakonec zůstat na tři týdny?

Ano, je to možné. Je potřeba poté doplatit do částky kurzovného na tří týdenní retreat.

 

06. Kde se retreat koná a jaké je ubytování?

Kurz se koná na ostrově Bali pouze několik minut cesty od centra hlavního spirituálního, uměleckého a léčivého městečka Ubud, v nádherném prostředí resortu Azadi retreat, který je vybudovaný s důrazem na regeneraci. K dispozici je speciální prostor na jógu, bazén, masážní místnosti a nádherná okolní příroda. Změna lokality (ubytování) je možná, a to dle počtu účastníků. Vždy však ve stejné anebo vyšší kvalitě, než je Azadi retreat.

 

07. Je v ceně transport z letiště?

Ano v ceně je doprava z letiště, budeme potřebovat datum, čas a číslo vašeho letu. Na letišti vás vyzvedne řidič, který bude mít cedulku s vaším jménem. Transport na letiště po ukončení pobytu si hradíte sami, a pokud budete na letiště odjíždět přímo z vily, kde se koná kurz, tak vám transport pomůžeme zajistit.

 

08. Mohu mít svůj vlastní pokoj pouze pro sebe?

Ano je to možné s příplatkem 5000 Kč/týden. Pokoj vám zajistíme buď v Azadi resortu – bude-li to umožňovat kapacita – nebo je možné mít vlastní pokoj v přilehlém resortu.

 

09. Mohu si najít vlastní ubytování a na kurz pouze dojíždět?

Ano, je to možné a cena se tímto sníží o 10 000 Kč u dvoutýdenního a o 15 000Kč u tří týdenního. Je ale třeba si ubytování najít svépomocí.

 

10. Do kdy musím zaplatit kurzovné?

Celkovou cenu je třeba uhradit nejpozději první den retreatu.

 

11. Potřebuji mít Víza předem?

Víza předem nejsou potřeba. Pokud plánujete pobyt na Bali v délce jednoho měsíce, stačí Vám příletová víza, která se kupují přímo na letišti za 25 USD. Více informací o vízech přímo na stránkách MZV – víza do Indonésie. I kdybyste změnili své plány a chtěli zůstat, lze si zde víza prodloužit prostřednictvím agentur.

 

12. Jaký je počet účastníků retreatu?

Minimální počet účastníků retreatu je 7 lidí. Není-li tento počet dosažen, retreat se buď nebude konat, nebo se pořádat bude, ale v upravené variantě programu. Maximální počet účastníků je +/- 15 lidí.